Wegetarianizm i ekologia

Szczegóły opisu strony

Citi Biedronka
Citi Biedronka
Voucher 400 zł do sklepów Biedronka od Citibank


Wegetarianizm i ekologia
Portal dla wszystkich wegetarian oraz ludzi mogących określić się jako ekolodzy, którym bliskie są problemy ochrony środowiska naturalnego. U nas dowiesz się, czy wegetariańskie dzieci powinny zadbać o suplementację takich składników pożywienia, jak http://vegie.pl/vegiepedia/index.php?title=Witamina_D]Witamina D, dowiesz się także czy http://vegie.pl/vegiepedia/index.php?title=Witamina_B12]Witamina b12 faktycznie jest produkowana w jelicie grubym. A może interesuje cię, jak działa ekologiczna http://vegie.pl/topics70/299.htm]hodowla kur? Można się nawet dowiedzieć o badziej egzotycznych rzeczach, na przykład - chcieliście kiedyś wybudować http://vegie.pl/topics3/22.htm]dom z bali? U nas jest to opisane krok po kroku.

Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze. Ilu wegetarian tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że powinni regularnie jeść http://vegie.pl/topics31/33.htm]siemię lniane. bogate źródło kwasów omega 3?

Oferujemy rozbudowane forum dyskusyjne, gdzie można porozmawiać nie tylko na tematy wegetarianizmu, ale także szeroko pojętej ochrony środowiska czy animalizmu. Na serwisie jest profesjonalny serwis randkowy, może tam właśnie znajdziesz cel w swoim życiu? Odwiedź wegetariańską wikipedię, zostań jej edytorem, pomóż tworzyć największą encyklopedię zdrowia dla wegetarian. Jako jedyny serwis wegetariański ściśle współpracujemy z organizacjami prozwierzęcymi. Jeśli chciałeś pomagać zwierzętom, a nie wiesz jak to zrobić, masz do tego doskonałą okazję - wszystkim sprawnie kieruje administracja, dla każdego chętnego znajdziemy coś do roboty. Portal jest otwarty, co oznacza że staramy się, aby to użytkownicy go tworzyli (mają pełne prawo do jego modyfikacji). Tak, to nie pomyłka - każdy może zamieścić news na stronie głównej, przepis w książce kucharskiej czy artykuł w jednym z działów tematycznych.

Data wpisu      05.08.2007 12:26
Idź do kategorii z wpisem:    Wegetarianizm i ekologia
  Miniaturka serwisu

Kliknij link w tytule strony lub w treści
wpisu, aby odwiedzić stronę


Regulamin, pomoc | Polityka prywatnoÂści | Bankowe promocje | Najlepsze lokaty bankowe | Citibank voucher do Biedronki | Konto lokacyjne Alior Bank, lokaty Alior Bank